Projektowanie wnętrz Gdańsk

HomeProjektowanie wnętrz Gdańsk

Projektowanie wnętrz Gdańsk

Projektowanie przestrzeni użytkowych i prywatnych jest prawdziwą sztuką wymagającą znalezienia kompromisu między użytecznością a designem, który zwraca uwagę i wprowadza w zachwyt.

Profesjonalne projektowanie wnętrz w Gdańsku wykonane przez doświadczonych architektów sprawia, że nawet najprostsze z pozoru przestrzenie mogą zyskać designerski sznyt, zapadać w pamięć i perfekcyjnie odpowiadać na potrzeby użytkowników.

Finalne 1
Finalne 4
Render Nadmotławie 1
Render Nadmotławie

Pracownia projektowania wnętrz w Trójmieście

W pracowni architektury wnętrz Studio Forma zajmujemy się tworzeniem projektów mieszkań i domów oraz biur i przestrzeni handlowo-usługowych. Wieloletnie doświadczenie w realizacji kilku tysięcy indywidualnych zleceń projektowych pozwoliło nam doskonale poznać świat designu od podszewki, a tym samym łatwiej odpowiadać na oczekiwania Klientów. Jako specjaliści do każdego projektu podchodzimy w sposób zindywidualizowany i stawiamy na funkcjonalność, która idzie w parze z najwyższą estetyką i oryginalnością.

Zajmujemy się kompleksowym procesem projektowym od etapu pomysłu, po autorski nadzór nad realizacją, a każde zlecenie wykonujemy w ściśle określonych etapach, umożliwiających nam wystandaryzowanie usług i zagwarantowanie Klientom maksymalnej satysfakcji ze współpracy. Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektu koncepcyjnego zakładającego rozplanowanie funkcji poszczególnych pomieszczeń w postaci poziomych rzutów, a następnie opracowanie przestrzennej wizualizacji w 3D wraz z prezentacją.

Po tym etapie przychodzi czas na kompleksowy projekt wykonawczy domu lub mieszkania, a na ten składa się wiele działań. Architekt wnętrz odpowiada m.in. za:

  • rozmieszczenie ścian działowych z ustaleniem ich wymiarów;
  • projekty sufitów podwieszanych i posadzek;
  • ustalenie kolorystyki ścian, mebli, wyposażenia i materiałów wykończeniowych;
  • projekt stałej zabudowy systemów szaf i garderoby;
  • projekt zabudowy kuchennej;
  • rozmieszczenie punktów oświetleniowych;
  • projekty mebli;
  • dobór materiałów wykończeniowych oraz mebli, drzwi i zastosowanych tkanin;
  • nadzór autorski nad realizacją projektu zgodnie z założeniami.

Projektant wnętrz Gdańsk – projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkań

Specjalizacją Studio Forma jest aranżacja wnętrz apartamentowców i mieszkań. Doświadczenie w aranżacji wnętrz mieszkalnych nauczyło nas, że im mniejsza jest przestrzeń, tym więcej kreatywności trzeba włożyć w jej umiejętne zaprojektowanie. W przypadku dużych apartamentów i loftów – gdzie metraż umożliwia wcielenie w życie śmiałych pomysłów – łatwiej o dowolność, ale kiedy m2 są ograniczone, istotne staje się osiągnięcie satysfakcjonującego efektu estetycznego bez ograniczania funkcjonalności niezbędnej w codziennym życiu.

Projektowanie wnętrz prywatnych wymaga od nas ścisłej współpracy z Klientami. W ramach projektu wykonawczego standard oferujemy naszym Klientom usługę Consierge, w skład której wchodzą wizyty z Klientem w salonach oferujących materiały wykończeniowe, wycenę wybranych materiałów oraz robocizny wykonawców zajmujących się pracami wykończeniowymi. Dekorator wnętrz pomaga też w wyborze mieszkania od dewelopera lub w zakupie nieruchomości z rynku wtórnego, a także służy pomocą na każdym etapie planowania przyszłego remontu.

Projekty i aranżacja wnętrz domów – architekt wnętrz Gdańsk

Dom jest odzwierciedleniem jego mieszkańców i nie bez powodu mówi się, „pokaż mi swój dom, a powiem Ci, kim naprawdę jesteś”. Dom to nie tylko materialne uzewnętrznienie naszego wnętrza, ale też przestrzeń, która ma być naszą ostoją. Wykonanie funkcjonalnego projektu wnętrz w całym domu jest ogromnym przedsięwzięciem dającym jednak mnóstwo satysfakcji.

Zaaranżowanie domu w taki sposób, by robił wrażenie, a jednocześnie gwarantował pełen komfort i poczucie domowego ciepła, wymaga uwzględnienia wielu zmiennych, nie tylko potrzeb i oczekiwanie Klienta oraz jego budżetu, ale też liczebności rodziny, trybu życia mieszkańców, ich upodobań estetycznych oraz planów.

Architekt wnętrz zajmujący się projektowaniem domów w Studio Forma na terenie Trójmiasta przygotowuje pełną dokumentację projektową wraz z wizualizacją, umiejętnie dobiera rozwiązania zapewniające wygodę i cechujące się satysfakcjonującą trwałością. Dobry projektant wnętrz może też pomóc w zaplanowaniu remontu domu, odnalezieniu odpowiednich miejsc na stałe elementy zabudowy i sprytne wykorzystanie wolnej przestrzeni według potrzeb Klienta.

Kompleksowa aranżacja biur i przestrzeni usługowych – architekt wnętrz Trójmiasto

Projektowanie przestrzeni biurowych musi uwzględniać nie tylko potrzeby estetyczne wynikające z charakteru danej firmy i jej podejścia, ale też ergonomię i typowy pragmatyzm, dzięki któremu codzienna praca będzie komfortowa i przyjemna. Projektant biurowych wnętrz w Gdańsku musi sięgać po śmiałe rozwiązania, dzięki którym przestrzenie będą maksymalnie atrakcyjne dla potencjalnych najemców.

W projektowaniu takich obiektów coraz częściej odchodzi się od popularnego do tej pory trendu open space na rzecz podziału przestrzeni na mniejsze, bardziej kameralne pomieszczenia umożliwiające lepsze skupienie i zyskanie poczucia prywatności. W tym wszystkim aranżacja musi być też świeża i nowoczesna, a wyposażenie wnętrz odpowiednio dopasowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się firm. Projektowanie może podążać dwoma nurtami: klasycznym znanym z branży finansowej czy edukacyjnej oraz nowatorskim preferowanym w branżach kreatywnych.

image
https://studioforma.info.pl/wp-content/themes/hazel/
https://studioforma.info.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Ładowanie wpisów...
/home/server980071/ftp/studioforma.info.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off
pl