O nas

HomeO nas
JESTEŚMY STUDIO FORMA

O NAS

Nasza pracownia STUDIO FORMA powstała w 2008 roku z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących niepowtarzalne rozwiązania projektowe oraz indywidualny styl. W tym czasie, zrealizowaliśmy kilka tysięcy wnętrz apartamentów I domów, a także projekty wnętrz restauracji, gabinetów stomatologicznych oraz zaplecza biurowe dla hal przemysłowych.
Projektujemy z pasją, co pomaga nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań. Nasze projekty są wynikiem ścisłej współpracy z klientem na każdym etapie prac, wzajemnym zaufaniu oraz naszej dostępności w czasie całego procesu projektowanego.
W trakcie realizacji projektu możemy przejąć rolę inwestora zastępczego, zajmując się wszystkimi bieżącymi sprawami na budowie (na życzenie klienta).

Prowadzimy nadzór autorski na każdym etapie inwestycji

Słuchamy potrzeb naszych Klientów, przed każdą realizacją przeprowadzamy szczegółowy wywiad

Jesteśmy wyjątkowo skrupulatni i dokładni w naszej pracy

Koordynujemy współpracę podwykonawców na wszystkich etapach projektu

Tworzymy specyfikacje materiałowe indywidualnie dopasowane dla każdego inwestora

Roztaczamy opiekę nad każdym Inwestorem indywidualnie, według potrzeb

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Prezentujemy najnowsze opinie o naszej pracowni zebrane na portalu Trojmiasto.pl (pisownia oryginalna):

Zobacz opinie o NAS na Trojmiasto.pl…

Anna Radke

JESTEŚMY STUDIO FORMA

Anna Radke
Wierzy, że marzenia się spełniają oraz każde z nich można zrealizować – wystarczy chcieć… Ten niepoprawny optymizm wkłada w pracę, chcąc przekazać klientom część swojego świata. Możliwość spełniania marzeń inwestorów i tworzenia pięknych wnętrz, uważa za najciekawszą cześć pracy architekta. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz architektury zdobyte w kraju i za granicą /USA – Nowy Jork/ pozwala na praktyczną realizację marzeń klientów. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej.

ZMIENIAMY WSZYSTKO

Mariusz Kachnowicz
Praktyczna połowa Studio Forma. Skarbnica pomysłów i nowatorskiego podejścia do projektowania. Nie znosi rutyny oraz powtarzalności. Jego świat to inspiracja, z której czerpie garściami coraz to nowe pomysły i rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz ugruntowało w nim poczucie podążania we właściwym kierunku, stąd decyzja o ciągłym dokształcaniu się – podyplomowe studia o specjalności projektowanie wnętrz. Absolwent wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej.
Mariusz Kachnowicz
image
https://studioforma.info.pl/wp-content/themes/hazel/
https://studioforma.info.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Ładowanie wpisów...
/home/server980071/ftp/studioforma.info.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off
pl