Architekt Gdańsk

HomeArchitekt Gdańsk

Architekt Gdańsk

Pracownia architektoniczna Studio Forma powstała w 2008 roku jako odpowiedź na aranżacyjne potrzeby wymagających Klientów. W naszym biurze projektowym za cel obraliśmy sobie tworzenie niepowtarzalnych aranżacji oraz dostosowanie wnętrz do indywidualnego stylu i oczekiwań użytkowników.

Jako architekci w Gdańsku mieliśmy przyjemność zrealizowania już kilku tysięcy projektów domów, mieszkań i apartamentowców oraz obiektów handlowych i usługowych.

Pracownia projektowa Studio Forma – biuro architektoniczne Gdańsk

W biurze architektonicznym w Gdańsku prowadzonym pod szyldem Studio Forma z pasją i zaangażowaniem projektujemy przestrzenie, które na co dzień służą różnym użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań, by każda z naszych realizacji była prowadzona w sposób zindywidualizowany, w pełnym zrozumieniu potrzeb i oczekiwań Klientów oraz z dopasowaniem do ich budżetu. Współpracujemy z klientami na każdym etapie prac, a w razie potrzeby przejmujemy rolę inwestora zastępczego, zajmując się na budowie wszelkimi bieżącymi kwestiami.

Projektowanie wnętrz jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją i oddajemy się temu zadaniu z pełnym zaangażowaniem. Wdrażanie w życie śmiałych pomysłów przynosi nam mnóstwo satysfakcji, a obserwowanie zadowolenia Klientów motywuje do dalszego rozwoju. Podczas tworzenia projektów domów, mieszkań i przestrzeni publicznych napotykamy wiele trudności, a ich pokonywanie jest czasami ogromnym wyzwaniem wymagającym znajomości zasad aranżacji, sprytnych rozwiązań i racjonalnego zarządzania przestrzenią.

Projektowanie wnętrz w Gdańsku

Usługi świadczymy w całym Trójmieście i z powodzeniem obsługujemy klientów z Gdyni, Sopotu oraz okolicznych miejscowości. W pracowni architektonicznej w Gdańsku tworzymy śmiałe aranżacje wnętrz przestrzeni prywatnych i publicznych. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem aranżacji od etapu pomysłu, przez projekt koncepcyjny, następnie projekt techniczny, wybór materiałów niezbędnych do realizacji określonej inwestycji aż po autorski nadzór.

Proces projektowy dzielimy na kilka etapów. Pierwszym jest projekt koncepcyjny zakładający rozplanowanie funkcji pomieszczeń oraz ich wizualizację 3D, a na drugi – bardziej kompleksowy – etap wykonawczy składa się m.in. rozmieszczenie ścian działowych, projekty sufitów, posadzek i zabudowy kuchennej oraz dobór zastosowanych rozwiązań.

Co wyróżnia naszą pracę?

Jedną z głównych i najważniejszych zalet naszego podejścia jest indywidualizm. Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania i unikamy masowego podejścia oraz wykorzystania wyłącznie tego, co modne. Doskonale wiemy, że wdrażanie trendów nie musi się wiązać z tzw. masówką i odwzorowaniem popularnych projektów. Każda aranżacja może cechować się architektoniczną aktualnością, a jednocześnie mieć nutkę oryginalności i niebanalnego podejścia. W Studio Forma wierzymy, że wnętrza odzwierciedlają naturę ich właścicieli i staramy się je aranżować w taki sposób, aby były perfekcyjnie dopasowane do upodobań estetycznych, stylu życia, potrzeb i planów na przyszłość.

Nasze działania charakteryzuje:

  • dokładność w doborze elementów wykończenia wnętrz;
  • nieszablonowe podejście;
  • ścisłe dopasowanie do potrzeb Klientów;
  • umiejętne miksowanie trendów z klasyką;
  • zdolność zgrabnego „ogrania” problematycznych elementów przestrzeni.

Projekty domów jednorodzinnych i mieszkań

Naszą specjalizacją jest architektura wnętrz mieszkań, zarówno ekskluzywnych apartamentów, jak i zwyczajnych bloków. Projektowanie przestrzeni mieszkalnych jest nie lada wyzwaniem, a jednocześnie szansą na wcielenie w życie nawet najśmielszych pomysłów.

W naszym biurze architektonicznym staramy się ściśle współpracować z Klientami, gdyż wierzymy, że idealny projekt wnętrza musi być nie tylko designerski, ale też odpowiedni dla jego użytkowników. Istotne jest dla nas zarówno proponowanie nowatorskich rozwiązań i imponujących zestawień, jak i komponowanie tych śmiałych elementów z rozwiązaniami czysto praktycznymi i ułatwiającymi codzienne życie. Naszym celem jest osiągnięcie kompromisu między nienagannym designem a komfortem użytkowania wnętrz.

Finalne 1
Finalne 4
Render Nadmotławie
Projekt No.2 wizualizacja No.1

Aranżacja biur i obiektów użyteczności publicznej

W Studio Forma działającym na terenie Gdańska przygotowujemy imponujące projekty przestrzeni biurowych oraz różnego rodzaju wnętrz przeznaczonych do użytku publicznego, w tym restauracji, hoteli, pensjonatów, pubów, kawiarni, a nawet salonów kosmetycznych czy SPA. W przypadku takich projektów niezmiernie ważne jest zachowanie wysokiego poziomu komfortu i ergonomii, przy jednoczesnym ciekawym efekcie estetycznym.

Przestrzenie publiczne muszą przyciągać uwagę oryginalnością, bo dzięki temu mogą wyróżnić się na tle podobnych miejsc i zwracać uwagę klientów. Jednocześnie muszą być też komfortowe dla wszystkich użytkowników. Doświadczeni architekci bez problemu tworzą koncepcję umożliwiające wcielenie w życie tych założeń. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie pozwalają zaprojektować przestrzenie, które zachwycają smakiem, pomysłowością i starannym doborem detali.

image
https://studioforma.info.pl/wp-content/themes/hazel/
https://studioforma.info.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Ładowanie wpisów...
/home/server980071/ftp/studioforma.info.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off
pl